Молодіжний чемпіонат Європи з карате відбувся на Кіпрі. У Лімасолі серед юніорів сумчанка Вероніка Котенко в куміте у ваговій категорії до 48 кг здобула медаль.
Про це Суспільному повідомив тренер сумської спортсменки Валерій Сонних.
Вероніка перемогла каратисток із Латвії та Хорватії, у півфіналі перемогла «нейтральну» спортсменку, у фіналі потупилася гречанці Іліану Коміні та посіла друге місце. Таким чином у Суми Вероніка Котенко повертається у статусі віцечемпіонки чемпіонату Європи.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
