Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

В Тростянце пытаются сместить мэра и секретаря горсовета

180

27 лютого в приміщенні Тростянецької міської ради Сумської області повинна була відбутися позачергова сесія міської ради, з порядком денним: “Про дострокове припинення повноважень секретаря Тростянецької міської ради Шацької Аліни Іллівни”.
Однак після відкриття сесії при затвердженні порядку денного сесыйного засідання група депутатів, що ініціювала дане питання, відмовилася голосувати за його затвердження. Мер Тростянця Юрій Бова повімомив, що у зв’язку з тим, що таким чином порядок денний сесії не був затверджений, він закрив сесію. “Але всупереч Конституції України, ст. 42, 46, 59 Закону України “Про місцеве
самоврядування в Україні”, Регламенту Тростянецької міської ради група
депутатів складом у 20 осіб заявила, що проведе свою так звану “сесію” у
приміщенні Тростянецької районної ради і самостійно розгляне не лише питання
дострокового припинення повноважень секретаря ради, а і дострокового
припинення повноважень міського голови Юрія Бови. Таким чином, сьогодні у явно незаконний спосіб групка депутатів намагається захопити владу в місті Тростянець, позбутися законного міського голови та секретаря міської ради”, – повідомляє Юрій Бова.
Він вважає, що зазначені дії не лише підривають конституційний лад у країні, а і можуть призвести до масових акцій протесту, громадської непокори та завдати непоправної шкоди органу місцевого самоврядування.
Завтра 28 лютого о 8.00 біля Тростянецької районної державної адміністрації відбудеться масовий мітинг жителів міста Тростянець на підтримку Тростянецького міського голови та проти незаконних дій, що чиняться групою депутатів.