Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Українці дедалі більше переходять на купівлю продуктів онлайн

299

Сьогодні в Україні є ознаки того, що друга хвилі пандемії коронавірусу вже починається. Кількість нових випадків зараження за добу перевищила сім тисяч осіб і продовжує швидко зростати. Вже стало очевидним, що осіння хвиля буде потужнішою за весняну. На жаль, пік захворюваності ще не пройдено. Лікарі закликають громадян піклуватися про власне здоров’я: уникати великого скупчення людей, носити захисні маски, ретельно і часто мити руки тощо.

Аби максимально убезпечити себе та свої родини, а також значно знизити ризик зараження, багато хто із мешканців нашої Сумщини вже опанував нові онлайн-сервіси та інноваційні рішення. Наприклад, чималої популярності серед покупців набув перший в Україні продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Він відкрився навесні поточного року, ставши справжнім порятунком для громадян, в тому числі й мешканців міста, в умовах суворого національного карантину. Новий для української галузі роздрібної торгівлі сервіс дозволив мільйонам українців підтримувати гідний рівень життя, за будь-яких умов мати змогу придбати улюблені продукти і при цьому ще й економити сімейні кошти. В асортименті онлайн-магазину «АТБ» представлено понад сім тисяч найменувань гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності. Найбільшим попитом сьогодні користуються категорії «Бакалія», «Алкоголь» і «Молочна продукція».

Цікаво, що за статистикою близько 65% онлайн-покупок зараз здійснюють за допомогою смартфонів і мобільних додатків. Цей показник постійно збільшується, адже це дуже просто робити. Процес не займає багато часу та не вимагає зусиль.

В онлайн-магазині «АТБ» від приймання замовлення та його обробки до доставки вибраних товарів на зазначену клієнтом адресу в Сумах зазвичай проходить менше двох годин.

Про зростання популярності інтернет-магазину «АТБ» серед громадян також свідчить те, що середній чек (підсумкова виручка, поділена на кількість чеків) нині становить 500–700 гривень. Це є досить солідним показником для будь-якого магазину, особливо якщо враховувати, що він відкрився менше року тому і став новим явищем в галузі роздрібної торгівлі країни.

«Ринок онлайн-торгівлі в Україні стрімко зростає. Пандемія тільки прискорила цей процес. Зараз ми є свідками трансформації роздрібного ринку в Україні, оскільки ситуація змусила покупця подолати свої страхи та недовіру до купівлі товарів онлайн і здійснення платежів в Інтернеті. Змусила зрозуміти, що це безпечно», – повідомив в одному з інтерв’ю генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Пандемія коронавірусу надала потужного імпульсу для розвитку вітчизняного онлайн-ритейлу. Якщо раніше цей вид торгівлі вважали доповненням до основного напряму діяльності, то сьогодні він довів власну ефективність і швидко набирає обертів. Навіть ті мешканці Сумщини, які ставилися до купівлі товарів онлайн досить обережно, зараз переконалися на власному досвіді, наскільки це просто та комфортно.

«Ринок інтернет-торгівлі продуктами харчування почав бурхливо розвиватися лише в 2020 році. У покупця до цього часу просто не було можливості повною мірою відчути усі переваги купівлі товарів онлайн. Тому наше першочергове завдання сьогодні – остаточно зламати стереотипи, прищепити людям добру звичку робити те, що зручно та безпечно!», – поділився Борис Марков.

Варто уточнити, що ціни в інтернет-магазині тотожні тим, які ми з вами звикли бачити в звичайному супермаркеті «АТБ» – у середньому на 10–15% нижчі за середньоринкові. Якщо стежити за акційними пропозиціями у маркетах найбільшої української торговельної мережі або купувати продукцію її власних торгових марок, то зекономити можна навіть 40 відсотків. Нині корпорація «АТБ» володіє чотирма власними торговими марками, що належать до різних цінових категорій. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найбільш економну продукцію пропонує ТМ «Розумний вибір». Це здорові продукти, якість яких нічим не поступається якості продукції розкручених брендів, хоча коштують вони значно дешевше.

Замовити продукти в інтернет-магазині «АТБ»

R