Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У сумському ІРЦ з’явилися дві сенсорні кімнати (Фото)

230
У Інклюзивно-ресурсному центрі №1 Сумської міської територіальної громади відкрито дві сенсорні кімнати, обладнання яких надійшло від міжнародної неурядової організації Lions Club International. Це здобуток сумських освітян за активну участь у навчанні за освітньою програмою позитивного розвитку Lions Quest «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття».

Як зауважила начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО, шлях до отримання винагороди був непростий. Сумська міська рада, управління освіти і науки, Центр професійного розвитку педагогічних працівників, педагоги сумлінно виконували умови та завдання організатора. Зокрема, вчителі громади (загалом майже 900 освітян) взяли участь у близько 40 тренінгах. У фіналі громада отримала для ІРЦ № 1 світлу та темну сенсорну кімнати.

Директор ІРЦ № 1 Юлія КРИКУНЕНКО зазначила, що велика кількість стимуляторів, якими начинені сенсорні кімнати, допоможе ефективно впливати на розвиток фізичного, психічного та соціального здоров’я підопічних.

«Це обладнання надає нові можливості для роботи з нашими дітьми та сприятиме покращенню траєкторії їхнього розвитку», – сказала вона.

Антоніна Данильченко повідомила, що сенсорні кімнати будуть доступні всім дітям громади за попереднім записом, який здійснюватиме ІРЦ № 1.