Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумській облраді новий заступник

4,214

Вадима Лисого обрано першим заступником голови Сумської обласної ради

На пленарному засіданні 13-ї сесії Сумської обласної ради було розглянуто ряд питань порядку денного, у тому числі й кадрових. Зокрема, обрали першого заступника голови обласної ради. Ним став Вадим ЛИСИЙ від ВО “Батьківщина”. Участь у голосуванні взяли 35 депутатів. Всі вони підтримали кандидатуру Вадима Лисого.

Всього під час голосування у залі були присутні 47 депутатів, але 12 не голосували – 7 позафракційних депутатів, 4 від “ЄС” та один від “Слуги Народу”.
За кандидатуру ж Вадима Лисого проголосували 14 обласних депутатів від “Слуги Народу”, 7 – “Батьківщини”, два – “Європейської Солідарності” та по 6 від “Нашого Краю” і “За Майбутнє”. Посада першого заступника голови облради була вакантною з квітня 2022 року, коли депутати проголосували за припинення повноважень Олександра СТРЕЛЬЧЕНКА, який був обраний від “ОПЗЖ” у 2020 році.

Вадим Лисий очолює обласний осередок ВО “Батьківщина” з 2019 року. Був помічником на громадських засадах у народних депутатів Івана СІДЕЛЬНИКА (6 скликання) та Ігоря МОЛОТКА (7 скликання), офіційним помічником у Ігоря Молотка під час 8 скликання. Вадим Лисий – президент Федерації автоспорту Сумщини, бізнесмен, який займається торгівлею автомобілями, засновник кількох підприємств.