Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах замислилися над збереженням будівлі покинутої школи

3,651

Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО провів виїзну нараду, на якій розглянули питання збереження та подальшого використання будівлі колишньої школи № 16, що на Хіммістечку. Саме ця будівля останнім часом турбує місцевих жителів, а також рятувальників ДСНС, адже там майже щотижня спалахують стихійні пожежі.

Нарада проходила за участі представників структурних підрозділів міської ради (управління освіти і науки, департаменту забезпечення ресурсних платежів, управління капітального будівництва та дорожнього господарства, управління архітектури та містобудування), поліції, ДСНС.

Олександр Лисенко наголосив на необхідності вироблення плану спільних дій, що унеможливить заподіяння шкоди будівлі та допоможе її зберегти.

За підсумками наради відповідні служби підготують висновки щодо технічного стану споруди та пропозиції щодо можливих варіантів її використання.

А поки очільник громади доручив негайно вжити заходів щодо обмеження доступу до споруди сторонніх і організації охорони об’єкта. Це має бути зроблено протягом тижня.