Депутату Ренату Кузьміну ДБР повідомило про держраду.
А то ще 15 років тому у нього на лобі не горіло, що він – путінський агент.
А в областях подібних – греблю гати.
І вже усі повдягали вишиванки. Або й служать в ЗСУ. Десь між Каневом та Черкасами.
Воно у всі часи так: чим далі від фронту – тим більше орденоносців.
Але хоча б не прихованих ворогів.
Українські рускомірци звичайно рідко коли були ідейними.
Ну такими вдохновенними, як медведчук чи деркач.
Наші рускомірци є лише ідейними борцями за грошові знаки.
Це і врятувало Україну.
Але ж ми мусимо все ж колись навчитися розпізнавати таких.
І виводити їх з політики. Бо перевзуються і побіжать далі обманювати наївних.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
