Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах завершують термомодернізацію дитячої лікарні (Фото)

304

Роботи по ремонту стаціонару КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» стали можливі завдяки співпраці міста з Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини, що фінансує проєкт GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».

Хід робіт перебуває на постійному контролі міської влади та німецьких фахівців.
«Ми давно співпрацюємо з українськими містами. Суми заявили про себе, як відповідальне місто. Протягом усього періоду роботи над проєктом, у нас майже не було зауважень», – зауважив представник Німецького товариства міжнародного співробітництва, експерт з технічного нагляду Штефан МІНІХЮБЕР.

За словами першого заступника міського голови Володимира Войтенка, досвід Німеччини показує, що завдяки простим заходам з раціонального енергоспоживання, які не потребують значних коштів, вдається помітно заощадити на енергоносіях.

Досвід співпраці міста з Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини є позитивним, тому надалі міська влада м. Суми має намір не тільки продовжувати його, а й розширювати.

Роботи з термомодернізації дитячої клінічної лікарні виконує ТОВ «Електроленд», яке стало переможцем відкритих торгів. Згідно проєкту в будівлі проводять комплексне утеплення стін, цоколю, перекриття даху та підвалу. Нещодавно завершили облаштовувати індивідуальний тепловий пункт та відновлювати ізоляцію трубопроводів.

Наразі триває заміна вікон та зовнішніх дверей на металопластикові з подвійним склопакетом. За словами експерта з технічного нагляду, нові вікна та двері дозволять значно зменшити втрати тепла.