Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відкрили перший офіс «Зроблено в Україні»

204

Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко відкрила в Сумах перший офіс «Зроблено в Україні», який створено для підтримки мікро- та малого бізнесу. В таких офісах підприємці зможуть отримати консультації щодо умов участі в урядових програмах в рамках політики «Зроблено в Україні».

«Ми розуміємо у яких складних умовах працюють українські підприємці. Особливо у прифронтових регіонах, де вести бізнес неспівмірно важче, аніж в тилових містах. Тому ми обрали Суми, як перше місто, де відкриваємо перший регіональний офіс «Зроблено в Україні». Він працюватиме на базі Сумського міського центру зайнятості. Тут підприємці зможуть отримати очно консультацію, їм допомагатимуть з оформленням документів на гранти та інші програми. Наша мета — до кінця року створити такі центри у всіх українських містах, де це можливо», – наголосила Юлія Свириденко.

За її словами, відновлення зруйнованої інфраструктури та економіки України неможливе без розвитку українського бізнесу. Головна задача економічного блоку Уряду – стимулювати виробництво, залучати інвестиції у реальний сектор та посилювати несировинний експорт.

«Наша стратегічна мета — змінити структуру економіки й наростити виробництво товарів із високою доданою вартістю. Саме така мета політики «Зроблено в Україні». В рамках неї на програми підтримки бізнесу ми заклали до бюджету понад 45 мільярдів гривень. Це рекордна сума за останні роки. Для Сумщини на цей рік передбачили мільярд гривень, але ця сума не є лімітом, адже чим активнішими будуть місцеві бізнеси, тим більше допомоги від держави зможуть отримати», – розповіла Юлія Свириденко.

Міністерство економіки