Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах стартували британські дебати (Фоторепортаж)

121

У приміщенні Конгрес-центру СумДУ 18 січня відбулося перше засідання дебатного клубу “Онікс”. Нова молодіжна формація створена за ініціативи студентської ради при облдержадміністрації та представниці Федерації дебатів України Олесі Мацькович.

У ході першої зустрічі відбулося знайомство із основними засадами роботи клубу “Онікс”. За словами Олесі Мацькович клубні засідання проходитимуть у британському форматі парламентських дебатів. Вона відзначила, що участь в подібних турнірах, дебатах – це стимул для саморозвитку, вдосконалення.

Як йдеться в анонсі-запрошенні: «Якщо ти вже давно хотів навчитися переконувати будь-кого й будь-коли, розвинути свої аналітичні здібності, навчитися впевнено виступати перед публікою та знайти своє ком’юніті, то тобі саме до нас. Не переживай, якщо ти нічого не чув про нього раніше, ти все дізнаєшся на зустрічах від наших чудових спікерів. Зазначаємо, що захід відбудеться із дотриманням усіх карантинних вимог».

У ході ознайомчого тренінгу представниця Федерації дебатів України Олеся Мацькович відзначила: «Дебати – це не красномовність, а уміння володіти принципами логічного мислення, аргументації, релевантності, доведенності».

На перше засідання клубу «Онікс» зібралося 14 осіб, причому більшість з присутніх – це були юні леді, що дає підстави сподіватись на майбутню гендерну рівність представництва у вітчизняних політичних колах та державних органах влади.

Відразу після тренінгу відбувся раунд дебатів на тему «Ця Палата заборонить смертну кару» (фактично, про доцільність існування смертної кари).

Наступне засідання дебатного клубу “Онікс” відбудеться у четвер, 25 лютого, о 17-00 у приміщенні Конгрес-центру СумДУ.