Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах публіка аплодувала прем’єрній виставі про кохання

304

В Сумському Академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна 16 лютого відбулася прем’єра. “Все що тобі потрібно це — кохання” – назва нової постановки, яка створена за мотивами творів Антона Чехова, який гостював у нашому місті й написав тут “Дім з мезоніном”. В основі сюжетної лінії вистави упізнаються репліки та метафори з декількох творів всесвітньо відомого драматурга, письменника. А саме: “Вірочка”, “Три сестри”, “Дядя Ваня”, “Чайка”.

Відчувалося, що сумська публіка сприймала та розуміла ці підтексти й чеховські цитати-посилання. Головні ролі у виставі виконують Діана КАЛАНДАРІШВІЛІ та Дмитро НЕКРАСОВ. Ще у ході передпрем’єрної прес-конференції вони відзначили, що робота з таким досвідченим режисером як пан Лінас — це велика професійна удача. До речі, сценічним дійовим особам режисер та автор інсценізації дав такі ж самі імена — ДІАНА та ДМИТРО.

Жанр вистави — комедія в стилі Folk на 1 дію, де зовсім мало тексту, а багато відвертої самоіронії, гумору, пластики, живої народної музики у виконанні інструментального квінтету.

Відразу після прем’єри, на сцені, під аплодисменти глядачів директор театру заслужений діяч мистецтв України Микола ЮДІН вручив режисеру-постановнику Лінасe ЗАЙКАУСКАСУ диплом за творчу співдружність. На що наш литовський гість шанобливо й лаконічно відповів: “Щиро дякую!”.

Тож, успішної долі новій виставі щепкінців “Все що тобі потрібно це — кохання” та яскравих фестивальних виступів та перемог.

Усі, хто не потрапив на прем’єру запрошуються до театру 22 лютого о 18:00.