Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах завершився мистецький проєкт «Майбутнє Є!-2021″ (Фоторепортаж)

218

Учора ввечері після річногої перерви пройшов 12-й благодійний концерт класичної музики у виконанні талановитих дітей м. Суим «Майбутнє Є!»

Концертний зал Сумської обласної філармонії, яка вже багато років є постійним партнером газети “Панорама”, був переповнений любителями класичної музики. У цих стінах класика звучить регулярно, але класика у виконанні юних талантів, багато з яких мають вже досить вагомі досягнення, не так часто.

На сцені виступали учні сумських музичних шкіл, а в залі за них хвилювалися і ловили кожну ноту їхні музичні керівники і батьки.

12 благодійний концерт «Майбутнє Є!» пройшов при повному аншлагу, як, втім, і 11 попередніх. Чудова школа, прекрасна вишкіл! Глядачі, які повністю заповнили зал (з урахуванням карантинних вимог) до відмови, дуже тепло зустрічали кожного з учасників концерту.

Нагадаємо, що проєкт «Майбутнє Є!» заснований газетою “Панорама” у 2009 р. з метою підтримки обдарованих юних виконавців і популяризації класичної музики. “Майбутнє Є!” за роки свого існування познайомило сумських глядачів з іменами новими іменами, які вже виросли і стали справжніми зірками класичної музики, і це результат спільних зусиль талановитих дітей, їх викладачів і людей, яким небайдужий культурний розвиток нашого міста.