Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах проходить виставка ілюстративної графіки

214

У Сумській міській галереї до кінця тижня експонується виставка Світлани Качуровської «Орнамтики»

Орнамтики народилися під час війни. Воєнні герої із величезними добрими очима націлені на перемогу. Тут і Джавеліночка, і Байрактарчик, Альтаночка, Кікімора, Калинка, Херсоночка… Створюючи милих персонажів, сумчанка, художниця, ілюстратора дитячих книжок відволікається від поганих новин. Кожен герой має свою історію і намальований із справжніх людей, які багато зробили для наближення нашої перемоги.

“Коли в лютому почалася повномасштабна війна, створення персонажів-орнамтиків відволікало її від поганих новин і додавало оптимізму, – згадує пані Світлана. – Я майже місяць не могла посміхнутися після того часу. 2 тижні ми провели в підвалі, але ризикнули і поїхали зламаною машиною в Вінницю. І саме там, в Вінниці, народилися мої герої. Найперша – Джавелінка, ось така дівчинка, потім народився братик Джавелінки – Байрактарчик, і пішло-поїхало.

Ссерія робіт під назвою «Орнамтики» налічує вже понад 10 персонажів. Вони живуть не лише на картинах, а й на привітальних листівках, чашках, стікерпаках. Нещодавно Світлана створила лімітовану колекцію світшотів. Власниками виробів з Орнамтиками вже є не лише сумчани, а й громадяни Франції, Польщі, Німеччини, Словаччини.

Чудовим подарунком до свят стане настільний календар, де на кожен місяць приходиться персонаж з виставки Світлани.

Експозиція триватиме до 11 грудня включно з вівторка по неділю з 11:00 до 18:00. М. Суми, вул.. Соборна, 27. Вхід вільний

ПОСПІШАЙТЕ ПОБАЧИТИ! Головне, аби люди, поглянувши на моїх персонажів, посміхнулися. Такий посил вкладає художниця у свої роботи