Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах презентували виставку світлин нацгвардійця Віталія Марківа (Фото)

161

У стінах Сумської обласної філармонії відкрилася виставка фоторобіт гвардійця Віталія Марківа. На світлинах – сам нацгвардієць, його родина та, звісно, побратими.

Усі фото, що зібрані на виставці – надбання власного архіву Віталія Марківа та його гвардійців-побратимів. Українськими містами вона подорожує вже понад чотири місяці.

Одними з перших власний фотоархів Віталія Марківа прийшли переглянути гвардійці військової частини 3051 Національної гвардії України. У Сумах виставка світлин гвардійця знаходиться у вільному доступі для усіх охочих жителів міста та його гостей.

Віталій Марків – гвардієць батальйону оперативного призначення імені генерал-майора Сергія Кульчицького. У червні 2017-го був затриманий в Італії, коли приїхав погостювати до родичів. Його звинуватили у вбивстві італійського фоторепортера та його російського перекладача. Ті загинули у травні 2014-го року на Донеччині в результаті мінометного обстрілу. У 2019-му Марківа засудили до 24-х років ув’язнення. У листопаді 2020-го апеляційний суд Мілана Віталія Марківа виправдав.