Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах «Панорама» переходить на українську і запустить нову адаптовану версію свого сайту

82

Відповідно до норм мовного закону газета “Панорама” і сайт стануть повністю україномовними

Редакція газети «Панорама» вітає своїх друзів зі святами і бажає у 2022 р. найголовнішого – здоров’я та миру. Вам – і вашим близьким людям. Без цих двох чинників усе інше – недосяжне. Тож нехай танки Путіна розвернуться – і поїдуть до місць дислокації. А про здоров’я ми самі подбаємо. Як і про свою країну.
2022 р. обіцяє бути дуже складним. Не можна сказати, що всі попередні – з 2013 р. – були легкими. Але, на жаль, зовнішні і внутрішні чинники, що наразі склалися, дають зрозуміти, що 2022 р., навіть на тлі інших кризових років, буде особливим. Тому головне, мені здається, прожити його без втрат. А якщо будуть навіть невеличкі надбання, значить, вважайте, вам пощастило. Тож, відповідно, нехай нам усім пощастить.

Що гарного зробить «Панорама» в 2022 р.?
1. На нас чекає історична подія – газета переходить на українську мову. 100%. Чесно кажучи, давно потрібно було це зробити. Все ніяк не могли зібратися. На щастя, норми «мовного закону», що вступають у силу, не передбачають економічно здійсненної альтернативи.

2. У січні ми запускаємо нову версію сайту rama.com.ua. Сучасну, симпатичну, максимально адаптовану під потреби користувачів. І так – адаптовану для гаджетів. Тепер нас можна буде легко читати в смартфонах, комп’ютерах і т.п.

3. Як завжди, ми зробимо свої проєкти – рейтинг ТОП 50 і благодійний концерт «Майбутнє Є!».

4. Обіцяємо робити гарну газету.

Щиро дякуємо вам за підтримку. За те, що передплачуєте, купуєте, читаєте, розміщуєте рекламу, передплачуєте інших людей, робите гарні справи, підтримуєте юних талантів.

Щиро ваш, видавець Євген Положій.