Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумчан запрошують стати наставниками для дітей найменш захищених категорій

125
Сумський міський центр соціальних служб запрошує сумчан приєднатися до дружньої команди наставників.

З 2020 року на території Сумської міської територіальної громади офіційно впроваджено наставництво. Тоді 10 дорослих людей різних професій, поглядів та вікових категорій стали дорослими друзями, значимими людьми для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають в дитячому будинку.

У 2021 році пройшли навчання ще вісім нових кандидатів у наставники, волонтерів, охочих підтримати та допомогти дітям не тільки словом, але й ділом.

Сумським міським центром соціальних служб було проведено захід, приурочений до Міжнародного дня волонтера, метою якого було відзначити результати діючих наставників, надати офіційні документи кандидатам в наставники, які тільки розпочали свою справу, та привітати їх зі святами. Тож попереду ще більше дітей, які отримають таке необхідне для них людське тепло і підтримку.

Зустріч проходила на базі Центральної міської бібліотеки імені Т. Г. Шевченка. Наставники взяли участь у цікавій грі для розвитку емоційного інтелекту, поспілкувалися у дружньому колі однодумців, обговорили хвилюючі питання, поділилися досвідом.

Сумський міський центр соціальних служб запрошує приєднатися до дружньої команди наставників. За більш детальною інформацією можна звернутися до центру, що знаходиться за адресою: вул. Харківська, 42, телефон 70-06-07.