Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На автомобільних шляхах Сумщини працювало 76 одиниць спецтехніки

73

Як повідомляє Служба автомобільних доріг Сумської області, станом на ранок 10 січня проїзд на дорогах державного значення забезпечено. Для ліквідації наслідків негоди протягом минулої доби було задіяно 76 одиниць техніки; 99 працівників.

Для обробки проїзної частини було використано 2368 тонн протиожеледної суміші; 18 тонн солі.

Сьогодні, на території Сумської області очікується туман, видимістю 200-500 метрів.

Служба автомобільних доріг у Сумській області закликає всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, швидкісних режимів і тримати дистанцію під час керування транспортними засобами, перед виїздом з дому перевіряти технічний стан автомобіля, забезпечити запаси палива та теплого одягу на випадок надзвичайних ситуацій.

Для забезпечення безпечного та безперебійного руху транспортних засобів, запобігання ускладнень у дорожньому русі та попередження скоєння дорожньо-транспортних пригод на автодорогах загального користування державного значення встановлено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах державного значення Сумської області цілодобово працює диспетчер Служби автомобільних доріг у Сумській області за номером +38-050-307-56-92 .