Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах може з’явитися ще один сквер

404
На сесії Сумської міськради депутати підтримали питання щодо надання земельним ділянкам статусу «земель для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення». Йшлося про ділянку на вул. Героїв Крут, розташованому вздовж р. Псел. Планується його впорядкувати та створити на цьому місці міський парк або сквер для громадських потреб місцевих жителів, короткочасних прогулянок та відпочинку.

Ініціатором розгляду став депутат Олександр Кісіль. Він же й пояснив необхідність цього рішення: «Ця ділянка поруч із «Епіцентром», праворуч, як їхати до Блакитних озер, тут знаходиться озеро Безим’янка. Нині там повно сміття. А ми хочемо навести лад. Ділянка буде облаштована як сквер або міський парк. Там не буде комерції. “Будівництво” – маються на увазі доріжки. Для початку ми хочемо надати ділянці статусу, щоб надалі влаштувати там рекреаційну зону».

Проте Ігор Перепека ще на попередньому засіданні сесії міськради засумнівався: «Мене лякають стежки. Зараз наробимо доріжок та якихось крамничок. А якщо це парк, то він має бути парком із нормальним проектом. Щоб це було естетично. До того ж ви хочете змінити землі рекреаційної зони на «будівництво та обслуговування». Чи даєте гарантію, що там не буде будівництва? А раптом там звідки дев’ятиповерхівки потім з’являться?»

Проте до засідання 24 листопада Олександру Кісілю явно вдалося переконати колег у тому, що ініціатива є корисною, пише ВШ. «Наразі проект рішення носить декларативний характер, це наше бажання. Можна сказати, що ми резервуємо цю територію для нащадків. Надалі ми розробимо візуальний проект для втілення у життя наших ідей та побажань городян», – зазначив він.

Депутатський корпус підтримав таку пропозицію.