Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах договори на тепло і гарячу воду укладають заочно

514
Споживачі тепла і гарячої води у м. Суми мають 2 тижні аби ознайомитися з публічними договорами і у разі незгоди, відмовитися від послуг “Сумитеплоенерго”

ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» повідомляє про укладення публічних індивідуальних договорів приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, згідно порядку визначеного Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Публічні договори приєднання з індивідуальними споживачами у багатоквартирному будинку вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування їх текстів на сайті органу місцевого самоврядування або виконавця послуг, співвласники багатоквартирного будинку не уклали інший договір з виконавцем комунальних послуг. Із власником індивідуального будинку такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору він не відмовився від послуги. Для переходу на нові договори чинним споживачам не потрібно надавати жодної додаткової інформації або робити щось додатково.

Ознайомитися з договорами можна на сайті ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО»