У фіналі чемпіонату області знову зустрілися хокеїсти Шостки та Конотопа

106

У Сумах на льодовій арені стадіону «Авангард» пройшли заключні поєдинки чемпіонату області з хокею сезону 2024 року, які й визначили чемпіона та призерів турніру. Чемпіонами Сумщини стали хокеїсти Шостки, другими фінішували представники Конотопа, третє місце зайняв ХК «Суми».
У першому півфіналі, який пройшов у суботу 10 лютого, зустрілися ХК «Конотоп» та «Сумські бобри». Уже перший період цього матчу показав, що хокеїсти Конотопа будуть фаворитами цієї зустрічі – він закінчився з рахунком 5:2 на користь ХК «Конотоп». У другому періоді конотопчани закинули у ворота “Бобрів” ще три шайби, не пропустивши жодної. Третій період завершився з рахунком 3:2 теж на користь “Конотопа” який у підсумку переміг з рахунком 11:4 і став першим фіналістом чемпіонату.
Суперник конотопчан визначався у другому півфіналі, у якому зустрілися хокейні клуби “Суми” та “Шостка”. Він видався не таким щедрим на голи та набагато впертішим і завершився з рахунком 4:1 на користь хокеїстів з Шостки. Таким чином, до фіналу вийшли хокейні клуби «Конотоп» та Шостка», а «бронзу» повинні були розіграти «Сумські бобри” та ХК “Суми”.
Матч за третє місце виявився цікавим та напруженим. Основний час поєдинку завершився внічию 2:2, а в овертаймі його долю вирішив влучний кидок хокеїста «Сум». Отже, бронзові нагороди чемпіонату області завоював ХК «Суми», а «Сумські бобри» вперше у своій історії піднялися так високо у турнірній таблиці, посівши четверте місце у чемпіонаті.
У вирішальному матчі зустрілися принципові суперники – ХК «Шостка» та ХК «Конотоп». Нагадаю, що у цьому сезоні ці команд грали в одній групі, і двічі на попередньому етапі конотопчани обіграли шосткинців. А у минулому сезоні саме хокеїсти Конотопа та Шостки грали у фінальному поєдинку чемпіонату області, і тоді перемогли хокеїсти Конотопа, ставши чемпіонами. До того ж, той фінальний матч проходив у Шостці. Але цього разу шосткинці взяли реванш за минулий сезон – фінальний матч завершився їх перемогою з рахунком 5:2. У переможців відзначилися Назар БАТЕХА, Ростислав ЯКОВЕНКО, Ілля КАРМАН, Данило ЯКИБЮК, Артем ПИЩІК. Отож, чемпіоном Сумщини сезону 2024 року стали хокеїсти ХК «Шостка». Кращим воротарем турніру названий Влад ШЕСТОПАЛОВ (ХК «Конотоп»), а кращим гравцем чемпіонату визнаний Данило Якибюк (ХК «Шостка»).