Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Тростянецька лікарня отримала функціональні ліжка

91

Благодійну допомогу на загальну суму 141 781 гривень надало «Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ». Про це пише trostyanets.info. Лікарня отримала 10 ліжок функціональних КФ-2, з 3-ма поворотними секціями з механічним регулюванням кута нахилу

Ця підтримка є частиною зусиль, спрямованих на допомогу громадам України у розширенні переліку адміністративних послуг і здійснюється в рамках проекту “Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України”, що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (ВМZ) і реалізується GIZ Ukraine.

Нові ліжка будуть встановлені в палатах хірургічного та інфекційного відділень. Вони слугуватимуть хворим, які тривалий час перебувають у постільному режимі. Особливо це потрібно пацієнтам після травм та операцій щоб забезпечити правильне положення в ліжку. Механічне керування дозволяє регулювати кути нахилу секцій для голови та ніг, а також відстань від підлоги до ложа.