Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Тростянчани, житло яких зруйноване через війну, отримали побутову техніку

74

Партнерство та давня дружба поєднує Тростянецьку громаду з нащадками династії Кенігів — німкенею Сибіллою Страк-Ціммерман та її чоловіком Гансом. Не залишила наших друзів байдужими війна в Україні, а особливо – окупація Тростянця та трагічні історії людей, у яких повністю зруйновані домівки через злочинні бойові дії російських окупантів.

Благодійні кошти родини Сибілли Страк-Ціммерман, які надійшли на рахунок благодійного фонду “Доброта”, дали можливість підтримати людей, яких спіткало горе.

Для жителів громади, у яких зруйноване житло, придбано пральні машини, твердопаливні котли, газові котли з комплектуючими, бойлер, обігрівачі, мікрохвильові печі. Ці побутові речі розподілено у відповідності до списку осіб, які втратили майно під час бойових дій, складеного відділом соціального захисту населення тростянецької міської ради

Загальна вартість придбаного обладнання склала 300 тисяч гривен.

Цими днями заступник міського голови Володимир Злепко та депутат Тростянецької міської ради Роман Гайдукович вручили побутову техніку постраждалим громадянам, які мешкають у Тростянці по вул. Нескучанська , 7, Благовіщенська, 58, в соціальному гуртожитку на вул. Заводській, у постраждалих жителів села Білка.

trostyanets.info