Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

ТОВ “Зеленбуд” регулярно забруднювало атмосферного повітря на Сумщині

170

Фахівці Державної екологічної інспекції у Сумській області обрахували розмір шкоди, заподіяної внаслідок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря під час діяльності ТОВ «Зеленбуд».

Екоінспекторами було встановлено, що з січня 2018 року по лютий 2020 року дане підприємство експлуатувало полігон твердих побутових відходів м. Глухова без необхідного дозволу на викиди в атмосферне повітря. Внаслідок протиправних дій посадових осіб ТОВ «Зеленбуд» було завдано збитків на загальну суму 11 358 593 гривень.

Підприємству спрямовано претензію на добровільне відшкодування повної суми заподіяної шкоди. Разом з цим Інспекція готує матеріали для їх передачі до Прокуратури Сумської області.

Нагадаємо, місяць тому Сумський окружний адміністративний суд виніс рішення про застосування заходів реагування у сфері державного контролю до ТОВ “Зеленбуд” в частині повного зупинення виконання робіт із видалення (захоронення) відходів на удосконаленому полігоні складування твердих побутових відходів в м. Глухів по вул. Путивльській до моменту отримання дозволу на викиди та виконання інших пунктів припису, виданого Інспекцією.