Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Засідання суду по вибуху у нічному клубі “Луна” у Сумах перенесли

137

Підготовче засідання Зарічного районного суду у Сумах у справі обвинуваченого у підриві у нічному клубі “Луна” мало відбутися 1 липня. Проте, обвинуваченого не доставили до зали суду. За словами прокурора Дмитра Ємця, чоловік відмовився виходити з камери. Раніше він надіслав клопотання про перенесення засідання у зв’язку з пандемією в країні.

У Сумах перенесли засідання суду у справі підривника нічного клубу "Луна"

Подія сталася 10 червня 2018 року у нічному клубі “Луна”. Тоді чоловік у балаклаві увійшов до приміщення і кинув у натовп гранату. Це зафіксували камери спостереження. Після цього він намагався втекти, але його затримали.

У результаті вибуху травми отримали 8 людей. Усі вони проходили у справі як потерпілі, передає Суспільне. Одна з потерпілих, Марина Коновалова, клопотала до суду з проханням 1 мільйона гривень – за отримані від вибуху тілесні та моральні ушкодження.

Засідання суду перенесли на 3 липня. Воно відбуватиметься у режимі відеоконференції.

Чоловіка обвинувачують у кількох кримінальних правопорушеннях, у тому числі: “закінчений замах на умисне вбивство двох або більше осіб”, “опір правоохоронцям”, “незаконне поводження з боєприпасами”.