Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумський спортсмен повернувся у великий спорт

249
Тарас Шелестюк здобув 19-ту перемогу на професіональному рингу

Майже два роки не виходив в ринг триразовий чемпіон України, чемпіон світу, бронзовий призер Олімпіади в Лондоні сумчанин Тарас Шелестюк (19-0, 11 КО), який вже багато років живе в США і виступає в професіоналах. Основна причина такого простою – проблеми з промоутером та менеджером.

Та зараз начебто все владналося – нещодавно Тарас, який зараз виступає у напівсередній вазі (до 66,7 кг), уклав угоду з новою промоутерською компанією Probellum, яку очолює колишній генеральний директор Golden Boy Promotions Річард Шафер.

І вже через кілька тижнів після укладення угоди наш земляк провів свій перший бій у 2021 році, який пройшов у Мексіці. Щоправда, і тут не обійшлося без накладок. Суперником Тараса повинен був стати 22-річний мексиканець Рікардо Салас (16-2, 11 КО), але в останній момент він був замінений на 40-річного Ернесто Еспанью з Венесуели (31-3-1, 26 KO). Десятираундовий поєдинок пройшов за повної переваги Тараса Шелестюка і завершився в останньому раунді технічним нокаутом. Таким чином, Шелестюк здобув свою 19-ту перемогу і залишається непереможеним на професіональному рингу.

Анатолій Поляченко
Панорама №42-2021