Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські лікарні отримали гуманітарну допомогу

204

У сумських лікувальних закладах триває розвантаження гуманітарної допомоги від БФ «Разом для України». Зокрема, допомогу отримали КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона», КНП «Центральна міська клінічна лікарня», КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії».

Серед отриманого – розхідні матеріали для лікувальних закладів та медичне обладнання. Найбільше, сказала Олена Тєряєва, фонд пишається тим, що вдалось доставити до Сум сучасну анестезіологічну машину вартістю понад 400 тис. грн.

«Така допомога дасть можливість медичним закладам вивільнити кошти та спрямувати їх на інші напрямки діяльності лікарень. Аби привозити те, що дійсно треба, ми спілкуємось безпосередньо з медичними закладами. Я особисто контактую з медичними директорами для визначення потреб закладу в тій чи іншій допомозі. Беремо інформацію через інформаційно-аналітичний ресурс MedData, верифікуємо ці потреби. Ми веземо предметно і точково, під замовлення конкретного лікувального закладу», – повідомила проєктний менеджер програми RAZOM Health благодійного фонду «Разом для України» Олена Теряєва.

СМВА