Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські «батьківщинівці» завітали з подарунками до особливих дітей

200

У спеціальному реабілітаційному навчально виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся концерт за участі вихованців та благодійник ярмарок.

Приділити увагу та підтримати до кожну дитину завітали керівник окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Володимир Войтенко, депутат обласної ради від фракції «Батьківщина» Віра Мотречко та депутат міської ради від фракції «Батьківщина» Олег Левченко.

«Цей день нагадує нам про ту серйозну відповідальність, яку несемо ми, дорослі, за підростаюче покоління. Наше завдання – зробити все можливе, щоб юні жителі міста були здорові, здобували якісні знання, мали умови для занять спортом, творчості, для духовного й морального розвитку. А головне – щоб у них завжди була допомога в житті», – заявив Володимир Войтенко.

Діти порадували гостей концертом, після якого усі бажаючі могли придбати на благодійному ярмарку новорічні прикраси, власноруч виготовлені вихованцями дитсадка. Вторговані на ярмарку гроші спрямують на потреби закладу. Тож свій внесок у добру справу зробили й сумські «батьківщинівці», які також завітали до дітей не з пустими руками, – привезли фрукти та різні смаколики.

Такі поїздки сумські партійці здійснюють постійно, адже вони розуміють, наскільки дітям потрібна підтримка та увага оточуючих. «Сьогоднішній захід – зайва нагода нагадати усім, що головне у цьому світі – здоров’я і щастя наших дітей», – зауважила Віра Мотречко.

Окрім цього представники партії висловили щиру вдячність вихователям та усім працівникам навчально-виховного комплексу за їхню щоденну нелегку роботу, котра потребує не лише фаховості, а й насамперед щирості та доброти.

ІД