Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумська “Вікторія” зіграє з чемпіоном

294

Відбулося жеребкування 1/4 фіналу Кубка України з футболу. Жереб вибрав у суперники сумській «Вікторії» чемпіона країни – донецький «Шахтар». Матч повинен пройти у Сумах 1 листопада, однак головний тренер сумчан Анатолій БЕЗСМЕРТНИЙ не впевнений у цьому: «Передусім, це можливість перевірити себе у протистоянні з таким серйозним опонентом. Тільки хочу попередити: помиляються ті, хто вважає «Вікторію» приреченою. Чи відбудеться поєдинок у Сумах? Не хочеться щось прогнозувати, знаю тільки, що «Шахтар» не любить під час єврокубкових баталій грати на всеукраїнській арені далеко від місця дислокації. Тому все може бути».
Що ж стосується справ «Вікторії» у чемпіонаті, то на минулому тижні вона впевнено обіграла вдома аутсайдера – «Кремінь» з рахунком 3:0 і залишилася на другому рядку турнірної таблиці групи Б, набравши у 12 матчах 22 очки. У наступному турі «Вікторія» 21 жовтня на «Ювілейному» прийматиме ще одного аутсайдера – «Діназ» (Вишгород).
Успішно провів матч чергового туру і ФК «Тростянець». Наші земляки приймали «Кремінь-2» і перемогли з рахунком 2:1. «Тростянець» займає десяте місце і у наступному турі 16 жовтня в гостях гратиме проти одного з лідерів – команди «Чайка», яка займає третє місце.

Анатолій Поляченко, панорама, №42-2023