Сумська “Вікторія” та ФК “Тростянець” завершили сезон перемогами

226

У заключному турі “чемпіонської” групи першої ліги сумська “Вікторія” на “Ювілейному” 24 травня приймала команду «Кудрівка-Нива”. У першому колі матч цих команд завершився перемогою “Ниви” з рахунком 2:0, тож сумчани мали нагоду взяти реванш та завершити чемпіонат, як кажуть, на мажорній ноті. Забігаючи наперед, зазначу, що саме так і сталося – «Вікторія» перемогла з рахунком 1:0.

Гра на «Ювілейному» знову проходила без глядачів і двічі переривалася через повітряні тривоги. У першому таймі саме гості створили біля воріт голкіпера «Вікторії» Олександра ЛИТВИНЕНКА кілька гострих моментів, однак реалізувати їх не змогли. Сумчани ж могли забити лише раз, але капітан команди Дмитро УЛЬЯНОВ з кількох метрів у падінні пробив вище воріт. У другому таймі долю зустрічі вирішив єдиний гол, автором якого став Вадим ШАВРІН, який вийшов на заміну буквально за хвилину до цього. Після передачі з флангу та скидки свого партнера Вадим у падінні пробив точно у нижній кут воріт.

За підсумками змагань у першій лізі підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО посіли сьоме місце у так званій «чемпіонській» групі, набравши у 28 матчах 39 очок. Сам же весняний відрізок турнірної дистанції у цій групі для сумчан навряд чи можна назвати вдалим. У десяти матчах на рахунку «Вікторії» дві перемоги, п’ять поразок та три нічиї. Команда забила лише чотири м’ячі, пропустивши дев’ять.

Переможцем першої ліги став «Інгулець», який в останньому турі в очному поєдинку переграв львівські «Карпати» і залишив львів’ян, які лідирували увесь турнір, на другому місці. Ці дві команди напряму виходять до УПЛ. «Лівий берег» та «Епіцентр», які фінішували третіми та четвертими, проведуть перехідні поєдинки з невдахами УПЛ – «Вересом» та «Оболонню».

У другій лізі ФК «Тростянець» теж завершив сезон на мажорній ноті. Під керівництвом нового головного тренера Юрія БАКАЛОВА, який, нагадаю, очолив тростянчан кілька тижнів тому, наші земляки розгромили команду «Реал Фарма» (Одеса) з рахунком 6:1. Хет-триком у цьому поєдинку відзначився капітан тростянчан Андрій СЛІПУХІН. Це була найбільша перемога футболістів Тростянця за час виступів у професійному футболі.

Отже, за підсумками змагань у другій лізі ФК «Тростянець» посів одинадцяте місце з 14 учасників. Тростянчани одержали п’ять перемог, шість матчів завершили внічию, поступилися у 15 поєдинках, забили 23 голи і пропустили 37. Переможцем другої ліги стала команда «Дружба» (Мирів Київська область), яка минулого сезону виграла турнір серед аматорських команд.