Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Будівництво фортифікацій у Сумській області буде перевіряти Комісія ВР

1,215

Головою комісії став нардеп від Сумщини Микола ЗАДОРОЖНІЙ (партія “Слуга народу”). Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з питань використання коштів державного бюджету України, спрямованих на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень на лінії зіткнення, а також на виготовлення та закупівлю безпілотних літальних апаратів для військових частин та підрозділів Збройних Сил України та інших, утворених відповідно до законів України військових формувань, створена спеціально для подібних інспекцій.

Голова Сумської ОВА Володимир АРТЮХ запевнив, що посилення оборонних рубежів у області триває постійно ще від 2023 р. За його словами, наразі триває вдосконалення оборонних укріплень відповідно до планів, які ОВА отримує від командування Збройних Сил.

“Здійснюються і нарощування можливостей кругової оборони населених пунктів, які знаходяться в безпосередній близькості до кордону. Тобто, це взагалі постійні заходи. І нарощування можливостей по захисту і населених пунктів, і оборонних рубежів продовжуються вже достатній час”, – зазначив голова ОВА.