Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

«Батьківщина» вимагає чесності

227

Сумська «Батьківщина» закликає політичні сили припинити фальсифікації та завершити підрахунок голосів чесно.

Про це повідомив заступник керівника Сумського обласного виборчого штабу Віталій Бурбика.

На переконання «батьківщинівця» політичні сили, які не отримали очікуваних результатів та ті, які знаходяться на межі 5% намагаються вплинути на волевиявлення громади Сумщини.

«Наразі обласною територіальної комісії прийняті протоколи лише шести виборчих округів з 64. Ми впевнені, що така ситуація склалася виключно через тиск політичних партій, які намагаються сфальсифікувати результати виборів», – сказав він та повідомив, що у місті Суми зафіксований факт заповнення протоколу без даних про голосування, але з підписами усіх членів виборчої комісії. І це відбулося ще до дня голосування!

«Ми не виключаємо, що такі дії були вчинені у містах та районах області і в ці протоколи вписані потрібні результати», – наголосив Віталій Бурбика.

За паралельним підрахунком голосів, який проводить обласний штаб, партія ВО «Батьківщина» лідирує на Сумщині з відривом від партії «Солідарність» як мінімум на 2%.

У Сумській районній ТВК за ініціативи «Батьківщини» йде перерахунок голосів. За попередніми результатами на трьох округах з чотирьох результат за кандидатів «Батьківщини» до Сумської облради збільшено на 1% відсоток за кожного.

Віталій Бурбика зазначив, що зараз політичні сили намагаються маніпулювати свідомістю людей та роблять гучні заяви про свою перемогу. Також, використовують авторитетних політиків, які отримують від свої виборчих штабів не достовірну інформацію та розповсюджують її у соціальних мережах, ЗМІ країни.

«Батьківщина» закликає всі політичні сили Сумщини, громадськість та сумчан не допустити фальшування волевиявлення в нашій області та надати обласній ТВК протоколи без підробок та махінацій», – сказав він.

Наразі юридична служба та керівництво обласного штабу знаходяться у обласній ТВК та контролюють підрахунок голосів.

ІД