Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

СУМно не буде! “АТБ” допоможе провести відпустку зі смаком та економією

545

Літо в Україні вважається традиційним часом відпочинку та подорожей. Саме на цей період багато хто з мешканців Сумщини планує відпустку, збирається у туристичну мандрівку чи до моря. Сьогодні все більше українців надають перевагу внутрішньому туризму, обираючи гірські масиви західних регіонів чи морські пляжі південних областей.

Одним із головних питань, а також серйозною статтею витрат під час подорожі буде харчування. З одного боку, воно має бути якісним і безпечним, з іншого — максимально економним.

Влаштувати собі та родині незабутню відпустку і при цьому не спустошити сімейний бюджет допоможе найбільша торговельна мережа країни — “АТБ”. Добре знайомі мешканцям Сумщини комфортні супермаркети “АТБ” сьогодні відкриті практично в кожному куточку України: і на південних курортах, і в привабливих для туристів західних областях. Компанія вже більше п’яти років активно підкорює ці регіони. З 2016 року на півдні та заході країни було відкрито 72 інноваційних магазини “АТБ”. У планах корпорації на 2021-й побудувати тут ще десять комфортних сучасних супермаркетів нового формату. Нові дискаунтери зводять і у великих містах, таких як Суми, і у невеликих курортних населених пунктах. Завдяки цьому українські туристи можуть купувати гарантовано свіжі продукти харчування і товари першої необхідності за максимально доступними цінами по всій країні.

Влітку в магазинах “АТБ” пропонують товари так званого сезонного асортименту. За мінімальну ціну тут можна придбати практично все, що може стати в пригоді для відпочинку на морському узбережжі чи під час подорожі горами. Супермаркети цієї торговельної мережі сьогодні мають понад 3,5 тис. найменувань продукції, якість якої підтверджена міжнародними сертифікатами. До питання контролю якості в “АТБ” ставляться вельми сумлінно. Компанія послуговується багаторівневою системою контролю якості європейського зразка. Регулярно проводять суворі внутрішні перевірки: планові і позапланові. Більше ніж тисячу товарів фахівці щомісяця беруть з поличок магазинів, аби відправити на ретельну експертизу до сучасних лабораторій.

Вартість будь-якого товару в “АТБ” завжди нижча за середньоринкову на 10–15%. Завдяки тому, що у мережі постійно проводять акції (“Товар тижня”, “Товар дня” і т. д.), клієнти можуть економити на купівлі продуктів навіть до 50%. Це стосується як продукції українських виробників, так і імпортних делікатесів. Важливо розуміти, що економити можна не на шкоду якості продукції, ціни помірні оскільки “АТБ” працює з виробниками без посередників. Компанія володіє солідним власним парком вантажних авто (сформовано 7 колон), мультитемпературними складськими центрами європейського зразка, створила одну з найбільш розвинених логістичних інфраструктур в країні. Це дозволяє ефективно керувати товаропотоком, проводити точне планування поставок у кожен із магазинів “АТБ”, яких нині налічується 1230 у 318 населених пунктах країни. Отже охоплені всі 24 області України, включаючи й нашу Сумську.

Компанія системно впроваджує інновації та розширює перелік клієнтських сервісів, а минулого року відкрила перший в країні інтернет-магазин “АТБ” повного циклу. Також були запущені сервіси попереднього замовлення й швидкої кур’єрської доставки продуктів через службу Glovo (в 28 населених пунктах). Випущено пластикову платіжну картку АТБ-Pay, яка об’єднує всі переваги картки Visa Gold. Власники таких карток отримують безпрецедентну знижку в магазинах “АТБ”, а також мають право брати участь у щомісячних розіграшах цінних призів, серед яких побутова техніка, електроніка тощо.

Цього року також заплановано представити власний мобільний додаток “АТБ”, який поєднає корисні диджитал-рішення.

Переваги магазинів “АТБ” у курортних і туристичних містах країни очевидні. Якщо говорити про туризм у західних регіонах, то широка присутність тут супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу позбавляє потреби везти з дому величезний рюкзак з продуктами, ризикуючи при цьому, що вони зіпсуються на літній спеці. В будь-який момент все можна купити, прибувши на місце. Це важливо і для приморських курортів, де питання безпечного харчування (особливо влітку) є дуже актуальним.

ІД