Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумчан запрошують зняти документальний фільм завдяки смартфону

64

До участі в україно-французькому освітньому кінопроєкті «Голоси регіонів України» запрошуються у режисери документальних або ігрових фільмів, журналісти, письменники, студенти факультетів режисури та творчих спеціальностей, медіа, PR, режисери, які не мають фахової освіти, але мають власні відео роботи.

Це мають бути автори, що аналізують сучасний світ, по новому дивляться на соціальні виклики та прагнуть на них впливати. У яких є ідея або історія власного міста, регіону, сім’ї, або будь-чого, що чіпляє. Ніяких вікових обмежень немає, освіта вища, або неповна вища.

Проєкт «Голоси регіонів України» це унікальний курс для українських документалістів. Протягом 3-х місяців автор(ка) вибудовує структуру готового задуму на основі французької школи та знімає епізоди майбутнього фільму. Професійні документалісти Анна Акулевич (Україна) та Володимир Лєон (Франція) допомагатимуть в реалізації документального фільму.

До участі усвідборі будуть прийматися креативні ідеї документальних фільмів не більше 30 хв. за хронометражем. Фільми, що задають неочікувані ракурси та прагнуть впливати на гідність, свободу та права людини.

Подати заявку можна за посиланням: https://cutt.ly/xnUg478
Фінальний дедлайн прийому ідей — 5 липня 2021р. Серед всіх заявок, буде обрано 8 найкращих ідей.

Що чекає на учасників?
6-денний семінар-практикум в Києві разом з менторами проєкту. В цей період ти працюєш над поглибленням ідеї та створенням основи майбутнього фільму. Згодом йде процес написання.

3-х місячне навчання в онлайн-форматі з менторами: розробка та просування проєктів від ідей до скаутингу, підхід до героїв, пошук художньо-виражальних засобів. Проведення семінарів, лекцій, письмові та відео-вправи.

5-денний майстер-клас в Києві. Презентація і показ тизерів міжнародним продюсерам, які проаналізують роботи та дадуть професійні відгуки створеним тизерам. Та головне – можливість зняти бажаний документальний фільм і представити його на міжнародному форумі EurasiaDoc.

Хто може взяти участь?
Наші учасники це молодь з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум, Харкова.
Участь в проєкті безкоштовна. Для учасників також враховане проживання та харчування у Києві за рахунок проєкту. Транспортні витрати програма не покриває.
Залишились питання? Пиши на voicesofregions@gmail.com
Підписуйся на наші офіційні сторінки в Facebook та Instagram.