Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

В Сумах закончились места для больных коронавирусом

339

По состоянию на утро 5 апреля в областном центре насчитывается 4209 горожан с подтвержденным диагнозом коронавирусная инфекция, среди которых 188 – дети. Такую статистику сегодня утром на аппаратном совещании при сумском городском главе ошласила начальник городского отдела здравоохранения Елена Чумаченко.

По словам чиновницы, все места ,которые были отведены в медучреждениях города под COVIDных больных исчерпаны. Это касается взрослого населения.

“За вихідні заповнили всі ліжка, передбачені для дорослих хворих на коронавірус та з підозрою на інфікування. – сказала Олена Чумаченко. – У дитячій лікарні вільними залишаються півсотні ліжок.
У лікарні №5 – 214 осіб, 120 пацієнтів на кисневій підтримці, 13 – у відділенні інтенсивної терапії та п’ятеро на ШВЛ; у лікарні №4 знаходяться 36 пацієнтів, 27 осіб отримують кисень вільним потоком і четверо хворих на інвазивній вентиляції легень; у дитячій клінічній лікарні перебуває 24 дитини, четверо – у відділенні інтенсивної терапії. У Центральній міській лікарні перебувають 20 мешканців міста, із них 4 на кисневій підтримці. У обласні лікарні також госпіталізують мешканців Сум: у обласному центрі інфекційних хвороб перебувають 63 пацієнти, 60 із них на кисневій підтримці, троє – у відділенні інтенсивної терапії, і троє на ШВЛ. У госпіталі для ветеранів війни перебувають 76 пацієнтів, 53 особи отримують кисень вільним потоком, у відділенні інтенсивної терапії – четверо, троє на ШВЛ. У Центральній районній лікарні – 7 хворих, 5 – на кисневій підтримці, у відділенні інтенсивної терапії – 1. В обласній клінічній лікарні – 76 сумчан, 4 з них у відділенні інтенсивної терапії і 4 на ШВЛ”.

Число госпитализированных с городские ковидные отделения среди взрослого населения составляет 274 сумчанина, среди детей – 24. Из этого количества у 90% – уже лабораторно подтвержден коронавирус.