Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

В Сумах визначили найсильніших поліцейських (додано результати)

76

У командних змаганнях перемогу здобула збірна Луганського ГУНП. За активну участь у підготовці та проведенні Чемпіонату Національної поліції України з рукопашного бою серед збірних команд ГУНП в областях та місті Київ, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції України грамотою міського голови було відзначено начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області, полковника поліції Ігоря ПОЛАДИЧА.
Також грамотою міського голови та цінними призами нагороджено збірну команду ГУНП в Сумській області за активну участь у Чемпіонаті.
У Сумах стартував Чемпіонат Національної поліції України з рукопашного бою. Урочисте відкриття Чемпіонату відбулося
16 березня в легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи. Впродовж двох днів 28 команд із всієї України змагатимуться за звання найсильнішої серед поліцейських.
У змаганнях беруть участь команди Головних управлінь Національної поліції в областях, Департаментів стратегічних розслідувань, поліції охорони та патрульної поліції. Близько 250 учасників протягом двох днів демонструватимуть свої навички та вміння з рукопашного бою.
Чемпіонат проходить за підтримки Федерації рукопашного бою України.
Його відкрив начальник Головного управління Олександр Анохін: «Раді вітати всіх гостей, колег на Сумщині. Сьогодні тут зібралися поліцейські з усієї країни. Серед них майстри спорту, чемпіони України та чемпіони Європи. Хочу побажати всім учасникам гідно виступити та досягти перемоги у чесній боротьбі. Слава Україні!».
Президент Всеукраїнської Федерації рукопашного бою Юрій Радченко привітав всіх із початком змагань та зазначив, що за результатами цих змагань формуватиметься нова збірна команда, яка в цьому році візьме участь у Кубку Президента України з рукопашного бою, що буде проходити в столиці, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області
Як повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради, після двох днів активних змагань було визначено переможців Чемпіонату Національної поліції з рукопашного бою, який відбувався в легкоатлетичному манежі СумДУ.
На закритті були присутні заступник Сумського міського голови Віра МОТРЕЧКО, заступник начальника ГУНП в Сумській області Валерій СТРОКАЧ, заступник голови Сумської ОДА В’ячеслав ПЕЧЕНЕНКО, головний суддя змагань Володимир ТУРЧИНЮК.
Заступник очільника Сумської міської територіальної громади зазначила, що дуже приємно, коли такі змагання відбуваються у Сумах: «Дякую всім учасникам Чемпіонату і, насамперед, організаторам, суддям, тренерам. Це дуже важка, але важлива робота. Мені приємно було вітати усіх у нашому чудовому місті. Ми раді бачити вас у Сумах, адже місто дуже комфортне і радо приймає гостей із усіх регіонів нашої найкращої держави».
У командних змаганнях перемогу здобула збірна Луганського ГУНП.
Окрім того, за активну участь у підготовці та проведенні Чемпіонату Національної поліції України з рукопашного бою серед збірних команд ГУНП в областях та місті Київ, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції України грамотою міського голови було відзначено начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області, полковника поліції Ігоря ПОЛАДИЧА.
Також грамотою міського голови та цінними призами нагороджено збірну команду ГУНП в Сумській області за активну участь у Чемпіонаті.