Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Що треба знати про страхування «Зелена картка» на автомобіль

21

«Зелена картка» — це аналог нашої автоцивілки. Цей поліс захищає цивільно-правову відповідальність водія, але діє виключно за кордоном. «Зелену картку» обов’язково слід мати, якщо планується подорож до іншої країни на власному авто. Цей вид страхування діє в країнах, що входять до міжнародної системи Green Card. Якщо таку страховку не купити в Україні, тоді доведеться купувати національну автостраховку для захисту відповідальності водія.

Цілі використання «Зеленої картки»

У разі ДТП ця страховка забезпечує виплату компенсації на відновлення постраждалого авто та лікування людей. Цей документ дозволяє вільно пересуватися дорогами 47 країн (більшість з них — європейські). Так, «Зелена картка» (https://besttarif.ua/zelena-kartka/) буде потрібна, якщо ви збираєтеся до Угорщини, Словаччини, Молдови, Польщі, Франції, Німеччини, Італії та інших європейських держав.

Як розрахувати вартість «Зеленої картки»

На ціну автостраховки впливають наступні фактори:

  • термін перебування за кордоном;
  • країни, до яких планується подорож (тобто обмежений перелік країн чи увесь список);
  • тип транспортного засобу та об’єм його двигуна.

Тому щоб обрати найкращий варіант, слід порівняти пропозиції від різних компаній.

Як оформити «Зелену картку» онлайн

Раніше, щоб обрати найкращу за ціною пропозицію, слід було заходити на сайти різних страхових компаній та з’ясовувати ціну, передивлятися умови страхування. Кожен ресурс мав свою структуру, що значно ускладнювало пошук.

Сьогодні задача суттєво спростилася. Сайт підбора страховок Besttarif дозволяє це зробити дуже швидко. Достатньо зайти на цей онлайн-сервіс та порівняти пропозиції від різних компаній, що представлені на ньому. Це дуже зручно й не займає багато часу. Тим більше що на цьому ресурсі представлені провідні компанії України, яким можна довіряти.

Обираємо найкращу пропозицію та готуємо наступні документи: посвідчення водія, паспорт та свідоцтво про реєстрацію авто, на якому буде здійснюватися подорож. Після цього починаємо процес оформлення. Для цього треба буде зробити три прості кроки:

  • заповнити необхідні поля на сторінці;
  • здійснити оплату страховки;
  • отримати поліс на свою електронну пошту.

Після завершення усіх цих кроків можна вирушати за кордон та насолоджуватися поїздкою.

Як перевірити дійсність «Зеленої картки»

Після завершення процесу покупки поліса можна здійснити його перевірку. Для цього заходимо на офіційний сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України та обираємо опцію «Перевірка чинності страхового сертифіката «Зелена картка». Зробити перевірку можна двома способами: за державним номером або за унікальним номером самої страховки. Після внесення інформації натискаємо кнопку «Перевірити». Вебресурс надасть інформацію про те, дійсний поліс на конкретну дату чи ні.

Реклама