Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Шахраї видурили у жителя Сумщини 70 тисяч гривень

113
До поліції Глухова з заявою про шахрайство звернувся 37-річний місцевий мешканець. Він розповів, що знайшов на одному зі спеціалізованих сайтів пропозицію про продаж вживаних авто з Європи. Він зв’язався мессенджером з автором оголошення й домовився з ним про умови угоди.

За домовленістю глухівчанин повинен спочатку перерахувати на вказаний номер банківської картки понад 13 000 гривень завдатку, а вже потім їх фірма займеться пошуком підходящого автомобіля. Заявник гроші перевів, а вже за кілька днів йому надіслали фото документів іномарки, в яких було вказане його прізвище. Проте, аби вподобаний автомобіль міг перетнути кордон, покупцю потрібно перерахувати ще майже 60 000 гривень на оформлення відповідних документів. Порадившись з друзями, чоловік виконав і цю умову.

В обумовлений строк транспортний засіб йому так і не доставили.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого правоохоронці встановлюють особу зловмисника.

Поліцейські застерігають громадян від необдуманих вчинків і радять недовіряти незнайомцям, які пропонують занадто цікаві пропозиції, просячи передоплату за товар чи послуги. Будьте обережні!