Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сезонний догляд за сухою шкірою

130

 

Суха шкіра потребує постійного догляду, а саме зволоження та живлення. Влітку додатково необхідний захист від сонячного проміння, а взимку — від перепадів температури, вітру. Як забезпечити належний догляд за шкірою та не завдати їй шкоди?

Зимовий догляд за сухою шкірою

Взимку ми маємо холодне повітря на вулиці та тепле — у приміщенні. Через це шкіра постійно відчуває перепади температури, а це робить її ще більш сухою, чутливою, беззахисною. Тому в холодну пору року важливо наносити захисні косметичні засоби перед тим, як іти на вулицю. Обирайте дерматокосметику Віші та користуйтеся нею за 40 хвилин до виходу. Крем має висохнути, інакше на морозі він може кристалізуватися та призвести до травм.

Раз на тиждень варто робити маски для живлення та відновлення шкіри. Цей метод дозволяє одразу отримати багато корисних речовин і зробити певний запас. Пілінгів та скрабів навпаки краще уникати або використовувати щадні засоби Vichy на основі термальної води. Вони м’яко очищують, не пошкоджують роговий шар і не порушують цілісності епітелію.

Літній догляд за сухою шкірою

Влітку варто виконувати такі процедури:

  • захист від сонця;
  • відновлення;
  • свіжість.

Захист від сонця забезпечує косметика з SPF. Захисний шар не дозволяє ультрафіолету дістатися клітин епітелію. Завдяки цьому знижується ризик зневоднення, появи зморшок, почервоніння.

Використовуйте засоби з пантенолом і алое вера для зволоження та відновлення тканин. Висока температура влітку сприяє зневодненню, тому важливо вчасно поповнювати запаси рідини. Пантенол пришвидшує регенерацію клітин, сприяє загоєнню ран. Термальний спрей зручно використовувати впродовж дня для відчуття свіжості.

Догляд у міжсезоння

Навесні та восени не варто відмовлятися від кремів з SPF. Хоча сонце не таке активне, на шкіру воно все одно впливає, а це може викликати появу пігментних плям та зморшок. Не забувайте про маски, раз на тиждень використовуйте скраби та пілінги. Також виберіть оптимальний догляд за волоссям і користуйтеся улюбленою косметикою регулярно.