Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Гормональне акне: через що з’являється та як його лікувати

319

 

Багато людей стикалися з акне в різні періоди життя. Такий гормональний збій можна контролювати та запобігти появі прищів. Якщо ситуація складна, обов’язково зверніться за допомогою до лікаря — можливо, вам потрібно коригувати рівень деяких гормонів медикаментозно. Однак якщо це поодинокий і не запущений випадок, допоможе дерматокосметика. Наприклад, La Roche Posay.

Які фактори сприяють появі гормонального акне

Кількість шкірного сала контролюється андрогенами. Коли ці гормони виробляються організмом у більшій кількості, ніж прогестерон або естроген, шкіра починає виробляти ще більше шкірного сала. Пори забиваються, з’являється середовище для розмноження бактерій. Імунна система не спить і теж входить у гру. В результаті на обличчі виникають запалення. Гормональний збій найчастіше відбувається:

  • у підлітковому віці — обумовлений підвищеним рівнем тестостерону у хлопчиків та дівчаток;
  • перед менструацією – за тиждень до менструального циклу в організмі жінки змінюється гормональний фон;
  • вагітність — у цей період гормональний фон кардинально змінюється.

Деякі жінки зауважують, що під час менопаузи також з’являються прищі.

Чи можна вилікувати гормональне акне

Один раз і назавжди позбавитися подібної проблеми неможливо, тому що протягом усього життя гормональний фон організму може змінюватися. Ваше завдання взяти під контроль ці зміни. Наприклад, щоденно доглядати за шкірою за допомогою дерматокосметики. У такому разі щоденний догляд може виглядати так:

  • м’яке та делікатне очищення;
  • усунення запального процесу за допомогою коригувальних засобів;
  • зволоження.

Проблемна шкіра потребує щоденного догляду. Тому використовуйте дерматокосметику постійно, щоб запобігти новим загостренням та швидше їх усунути.

Серед дерматологів та дівчат велику популярність набула дерматокосметика La-Roche Posay. У бренду є спеціальні лінійки засобів шкіри з атопічним дерматитом, гормональним акне, алергічними висипаннями.