Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Семен Салатенко очолив антикорупційний рух Сумщини

431

У суботу, 5 березня на Сумщин і відбулися збори антикорупційного руху Сумщини. Ініціатори зборів – громадські організації, політичні сили демократичного спрямування, підприємці та громадськість області. До організаційних заходів долучився голова облради Семен Салатенко. На його переконання, в області є потужна команда, у якої є всі можливості здійснити мрію кожного з нас та тих побратимів, які віддали своє життя за нову Україну.

«Сьогодні вже є факти корупційних явищ на Сумщині, розкриті корупційні схеми, але немає найголовнішого – єднання місцевих політиків для покарання винних. Тому ми маємо єднатися для досягнення спільної мети! Нам потрібна чесна влада! Нам терміново потрібен «антикорупційний рух»!!! Ми перші, хто це зробить і не зупиниться попри погрози та залякування», – сказав він. Під час зборів були оприлюдненівисновки роботи комісій з корупційних дій у лісовому господарстві області, названі прізвища тих, хто очолює «корупційних рух» в області.

Учасники заходу наголошують, що не зупиняться та відстоюватимуть справедливість та право на чесну владу, суди та правоохоронну систему. Саме там найбільші корупційні схеми, зазначають вони. За результатами зборів, прийнята резолюція та подальший план дій. Активісти вирішили створити огркомітет із складу учасників зборів, передати до правоохоронних органів усі факти оприлюднені під час заходу та підготувати звернення до Міністра внутрішніх справ України, а також об’єднати зусилля з «Антикорупційним рухом», який очолює Валентин Наливайченко. Вирішили звернутися до депутатів Сумської обласної ради із пропозицією розглянути інформацію щодо корупційних дій в Сумській області та оприлюднити факти на черговій сесії Сумської обласної ради.

У зборах прийняли участь: народний депутат Олександр Суганяко, Олена Адаменко, журналіст та ініціатор резонансних журналістських розслідувань, зокрема, незаконних заправок в м. Суми, Сумський міський голова Олександр Лисенко, громадська організація «Самооборона Майдана», представники ринку «Майбутнє», ГО «Батьківщина молода», політичні партії демократичного спрямування, ГО «Майдан», ГО «Євромайдан», представники товариство «Просвіта» , Правий сектор, СББ – ТИЛ , ГО «Самороборона Сумщини» , АСБ «Суми» , громадськість Сумщини.