Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

П’яна, без прав і по зустрічній смузі їхала жителька м. Суми (Відео)

316

Патрулюючи вулицю 20 років Перемоги, інспектори побачили легковик Mercedes-Benz, який рухався по смузі зустрічного руху, та ледь не в’їхав у службовий автомобіль. Зупинивши автівку, вартові порядку виявили за кермом, досить веселу, 28-річну жінку, яка мала ознаки сильного алкогольного сп’яніння

Жодних документів на право керування автомобілем вона не мала. Ба більше, як встановили патрульні, протягом року керманичка вже притягувалася до адміністративної відповідальності за керування в нетверезому стані. До того ж, вона була позбавлена права керування.

Жінка від проходження огляду на стан сп’яніння, як на місці зупинки, так і в закладі охорони здоров’я відмовилася. Під час оформлення матеріалів громадянка жартувала та знімала відео для соцмереж.

Патрульні ж склали на неї адміністративні матеріали за ч. 2 ч. 122 (порушення правил розташування транспортних засобів на проїзній частині) КУпАП, ч. 4 ст. 126 (керування особою, яка позбавлена права керування) КУпАП та ст. 130 (відмова від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння особою, яка керує з явними ознаками сп’яніння, повторно протягом року) КУпАП. Автівку евакуювали на спеціальний майданчик, а жінка все ж подякувала патрульним за їх службу.