Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Путивльский судья

132

Случайно наткнулся на путивльском форуме на интересную тему. Не смог её проигнорировать, тем более она больше похожа на правду, чем на клевету.

 

http://mistaua.com/Форум/ru/g/Власть/суддя-толстой-з-путивльського/4516/?setcity=782

Суддя Толстой з Путивльського району

Послухайте шановні бувальщину. У славному Путивльському районі 16 березня був затриманий прикордонниками автомобіль “Мерседес-Віто”. Виявилося, що мешканець прикордоння, граючись у партизани, “заблуквши у лісах”, “випадково” ввіз в Україну з Росії сантехніку їхнього ж виробництва. Звичайно, діючи як справжній партизан, їхала людина не через пункти пропуску, а “навпростець”, щоб швидше було. Прикордонники, звичайно, склали адмінпротокол, який як велить закон направили до суду.

Але уявіть, яке було у них здивування, коли суддя районного суду ТОЛСТОЙ О. О. розтлумачив їм, бідним, що ніякого правопорушення не було, їм усім це лише наснилося, а виявлений порушник – ніякий не порушник, а герой-партизан, який вирішив провести водогін до Спадщанського лісу.

Питання: чи не вважає себе суддя спадкоємцем великого письменника, пишучи подібні казки, та у якій валюті оплачуються йому гонорари? Бо зробити з контрабандиста порядну людину лише одним розчерком пера під силу лише видатному казкарю.