Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Псевдолікар у Сумах виманив у пенсіонера 9 000 гривень

180

Літній сумчанин потрапив у «класичну» шахрайську схему – повіривши незнайомій телефонній співрозмовниці, яка назвалася лікарем, чоловік передав на «лікування» для свого сина всі зібрані заощадження.

Працівникам Сумського районного управління поліції 84-річний потерпілий розповів, що близько години тому до нього на стаціонарний телефон подзвонила начебто лікар. Жінка повідомила, що його син потрапив у дорожньо-транспортну пригоду і тепер потребує негайного лікування. Чоловік погодився допомогти. І лише після того, як віддав гроші невідомій, яка прийшла до нього додому, здогадався подзвонити сину. Виявилось, з ним все гаразд.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали пошуки зловмисниці.

Поліцейські вкотре радять громадянам не впускати незнайомців до своїх домівок, ким би вони не представлялись. Не слід також довіряти отриманій від них інформації, особливо якщо мова заходить про гроші та цінності. Будьте пильними та розсудливими, а в разі появи поблизу вашого житла будь-яких підозрілих осіб відразу телефонуйте на спецлінію поліції «102», повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.