Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Про об’єднання плитки під мармур та плитки під дерево

908

Мармур і дерево – два благородних матеріали, які є не тільки вічно актуальні, але здатні надати функціональність, стиль та унікальність найрізноманітнішому середовищу приміщень. Крім того, мармур і дерево визначають як найкращі матеріали для підкреслення розкоші та стилю в атмосфері дому, як на віллах, так і в апартаментах, а також у готелях, всіх тих кімнатах, які виділяються елегантністю. Підлоги, басейни, ванні кімнати, кухні, фонтани, сходи, предмети меблів – будь-який елемент дизайну інтер’єру можна реалізувати за допомогою мармуру та дерева. Як поєднати плитку під мармур з плиткою під дерево в різних типах приміщень? Зараз ми розглянемо це питання.

Ванна кімната

Плитка під мармур ідеально поєднується з плиткою під дерево. Особливо це стосується ванної кімнати. Дане приміщення з використанням мармуру та дерева використовує привабливість обох матеріалів, їхню силу виклику, рідкісну красу та емоційну силу, здатну підняти настрій з першого погляду. З іншого боку ванна кімната є найінтимнішим місцем у домі. Вона повинна бути привітною, зручною, безпечною та привабливою. Це все можливо за допомогою об’єднання двох різновидів плиток. Уявіть, наприклад, ванну кімнату з чорної плитки під мармур та підлогового покриття з плитки під дерево, що є синонімом неперевершеної розкоші та пишноти.

Що слід враховувати

Крім цього, дуже привабливо виглядатиме поєднання на стінах ванної кімнати білої плитки під мармур зі смужкою з виробів під дерево. Звернуть увагу, що за допомогою такого поєднання ви можете також візуально відокремити приміщення. Скажімо, гарно виглядатиме, якщо ви відділите зону, де розміщується ванна, плиткою під дерево. При цьому таким кахлем потрібно оформити стіни та підлогу, можна навіть стелю. А от плиткою з імітацією мармуру можете таким самим чином виділити зону умивальників. Таке рішення візуально збільшить вашу ванну кімнату, зробивши її просторішою. Загалом у ванній кімнаті ви можете по-різному комбінувати обидва види цих плиток в залежності від ваших вподобань.

Поєднання мармуру та дерева у кухні

Так само як і ванна кімната, кухня з кахлем під мармур та дерево є модним та вдалим вибором, ідеальним для найрізноманітніших будинків з точки зору розміру, розташування та стилю. Одним з відмінних елементів цього практичного вибору, безумовно, є кухонна стільниця під дерево, а раковина під мармур.

Стільниця, будь то кухонна конструкція або можливий кухонний острів, півострів з плиток під мармур та дерево, буде таким чином головним героєм. З іншого боку всім відомо, що вставки з плиток під мармур і дерево завжди були типовими матеріалами на кухні для стилю, стійкості, привабливості та якості. Ось чому поєднання двох елементів є найкращим способом створити гіперфункціональний, розкішний і вартий уваги простір.

Підлога з поєднанням з плитками під мармур та дерево

По-перше, це рішення виявляється надзвичайно схожим на стиль liberty, який використовують для багатьох старовинних вілл на національній території. Фактично багато замовників просять мармурову підлогу, щоб відремонтувати ці будинки без втрати їх вартості та настрою, тому до мармурової плитки додають також плитку під дерево. Але це не єдиний випадок. Таке поєднання також можна використовувати у стилі лофт, в суперсучасній міській квартирі, у скандинавському або промисловому будинку.

Дерев’яні смуги з плитки в поєднанні з мармуровими квадратами з плитки – немає нічого неможливого. Таким чином, можна виділити той чи інший малюнок, фактуру, а можна гармонізувати підлогове покриття з рештою предметів дизайну. Мармурові та дерев’яні підлоги також можна використовувати, щоб зробити кімнату ширшою. Ви можете грати з яскравими та чіткими нюансами, наприклад, схожими на інші настінні покриття, кольори стін, меблі.

Робимо підсумки

Варто сказати, що ви можете використовувати поєднання плитки під мармур із плиткою під дерево будь-де, зокрема для:

  • ванної кімнати з плитки мармуру та дерева для елегантного ефекту;
  • кухні з мармуру та дерева;
  • сходів з мармуру та дерева;
  • підлоги з мармуру та дерева.

Зараз плитка пропонується у великому різноманітті у магазині плитки Etalon. Ви зможете обрати варіант, який вам сподобається.