Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумчани планують підкорити Еверест

154

Про старт підготовки до першої в історії України регіональної експедиції на найвищу вершину світу Еверест оголосили її учасники Володимир РОШКО і Олександр СУМЦОВ та голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.

Експедиція складатиметься з двох досвідчених альпіністів–сумчан. Керівник групи – заслужений майстер спорту з альпінізму, «Сніговий барс» Володимир РОШКО. Другим учасником експедиції є Олександр СУМЦОВ – досвідчений альпініст, вихованець клубу «Абалаковець».

Спортсмени розповіли, що їх експедиція триватиме майже два місяці. 7 квітня збираються летіти в Непал і 1 червня повернутися додому. Саме сходження на Еверест планується у період з 10 по 30 травня.

За ходом цієї експедиції можна буде слідкувати фактично онлайн. Під час тренувань учасників на Сумщині з ними проходитимуть загальні спільні тренування. Про їх розклад будемо повідомляти заздалегідь. Також під час їх знаходження у базовому таборі сходження ми будемо за ними спостерігати. Аби слідкувати за ходом експедиції, підписуйтеся на наші соцмережі: Телеграм-канал),  Інстаграм) і Фейсбук.

Володимир Рошко додав, що у Непалі досить непоганий інтернет, тож він сподівається, що буде можливість показати глядачам увесь шлях до найвищої вершини світу.

Генеральний спонсор експедиції – підприємець Віталій КАЛІНІЧЕНКО. Також одним із спонсорів є група компанії «Кусум». Ця компанія доєдналася до проєкту, коли її керівництво дізналося, що працівник компанії Олександр Сумцов підійматиметься на Еверест. Також тривають перемовини ще із кількома спонсорами. Якщо ви хочете долучитися до їх числа, звертайтеся до учасників через зазначені соцмережі.

“Ми хочемо, щоб частинкою цієї події став кожен мешканець області, – наголосили альпіністи. – Під час підготовки до експедиції ми плануємо багато спільних заходів та івентів”.

Зараз вони готуються і тренуються, а на квітня планують вирушити до Непалу.