Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Про імпонтентів та нахаб

184

Два роки тому мер Сум назвав міську владу імпотентною за невдачі у боротьбі з незаконними кіосками. Ця самооцінка актуальна і досі – міська влада вперто не помічає нахабних автомобілістів, які паркуються прямо у неї під носом.

Так, саме під носом. По-перше, парковка автомобілів без жодних дозвільних знаків з’явилася біля нового офісного будинку на пл. Незалежності. По-друге, вже декілька місяців, як невідомі зламали бар’єри на в’їзді на площу зі сторони проспекту Шевченко. Тепер знахабнілі автомобілісти гасають площею, що є пішохідною зоною, на нічогенькій швидкості та паркуються прямо на ній, незважаючи на заборонний знак. Все це видно із вікон кабінету мера та декількох його заступників. Відновити зламані барєри неважко – на це потрібно навряд чи більше тисячі гривен. Відмовка про погане Держказначейство не спрацьовує: не настільки ще збіднів місцевий бюджет, щоб не знайти необхідні для цього внутрішні ресурси. Але… автомобілісти як їздили, так і їздять. Напевне, скоро почнуть мити машини під вікнами мерії чи влаштують імпровізовану СТО…

Аналогічну проблему з рухом автомобілів по Воскресенській і Соборній влада не може вирішити багато років. Але з площею Незалежності все набагато простіше – навколо неї достатньо автостоянок, на в’їздах не треба ні болардів, ні шлагбаумів, ні перепусток. У чому ж справа?