Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Позивний «Батя». Танкіст у другому поколінні захищає Суми

956

Сумчанин з позивним «Батя» – танкіст. Зараз, коли Росія варварськи вдерлася на територію мирної України Батя в строю. Його досвід та бойова майстерність неабияк допомагає Збройним Силам України боронити українські міста від навали російських окупантів.

З міркувань безпеки ми не можемо повідомити справжні прізвище та ім’я чоловіка, бо вдома залишилася сім’я. Утім його історія заслуговує на те, щоб про неї дізналися українці.

Війна за незалежність України для Баті почалася у 2014 році, коли російські окупанти за сприяння місцевих злочинних угрупувань захопили частину території Донецької та Луганської областей. Тоді чоловік, не зволікаючи, відправився захищати Батьківщину.

Зараз, коли Росія варварськи вдерлася на територію мирної України Батя знову в строю. Його досвід та бойова майстерність знову неабияк допомагає Збройним Силам України боронити українські міста від навали російських окупантів.

Для Баті військова справа є практично спадковою. На цьому чорно-білому фото його батько – командир танку, котрий захищав рідну землю від німецько-фашистських загарбників.

Світлина зроблена 29 жовтня 1941 року. Тоді про батька нашого героя за виконання бойового завдання написали у газеті і розмістили це фото. А сьогодні син продовжує батьківський подвиг.

Вдома на Батю чекає дружина, діти та онуки. Ми віримо, що вони обов’язково дочекаються батька й дідуся, а ми зможемо зробити розгорнуте інтерв’ю з танкістом у другому поколінні.