Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Плани «АТБ» на 2021 рік: яких нововведень чекати жителям Сумщини

591

Уже розпочався новий рік, залишивши позаду складні часи національного карантину. Мешканці Сумщини вперше в історії проводили новорічні та різдвяні свята в умовах суворих обмежень. Отже, саме час перейти до складання планів на рік нинішній. Він принесе нам чимало змін: уже незабаром завершиться адаптивний карантин, розпочнеться масова вакцинація населення, багато країн знову відкриють кордони для наших туристів.

Чимало цікавого, потрібного та важливого готує нам у 2021-му незмінний лідер вітчизняної галузі роздрібної торгівлі – «АТБ». Корпорація й надалі –динамічно розширюватиме географію присутності, відкриватиме комфортні магазини, підвищуватиме рівень сервісу, а також продовжить впроваджувати інноваційні диджитал–технології в галузі ритейлу.

У 2021-му планують звести численні нові супермаркети для потреб мешканців Київської, Одеської, Львівської й інших областей. Значне збільшення кількості магазинів «АТБ» нового формату – тих,що мають чорний дизайн – очікується в невеликих населених пунктах, де люди дуже зацікавлені купувати якісні продукти за доступними цінами. Першими радо відчинять двері для покупців нові супермаркети «АТБ» у містечках із населенням від семи тисяч мешканців і більше. Також відкриватимуть магазини в передмістях обласних центрів, невеличких населених пунктах, розташованих поблизу автомагістралей, і курортних зонах країни.

Загадом протягом року планують звести 120 супермаркетів, завдяки чому мережа рівномірно покриє всю територію країни. На сьогодні в 308 містах і селищах 24 областей України, включаючи й Сумську, працюють 1203 магазини «АТБ». Асортимент кожного з них перевищує 3,5 тисячі найменувань гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів першої необхідності. Ціни в магазинах найбільшої за багатьма показниками торговельної мережі країни нижчі за середньоринкові на 15%. Якщо ж покупці вибирають акційні пропозиції (товар дня, товар тижня тощо) та беруть участь у бонусних програмах, то зекономити можуть навіть 50%.

Корпорація оптимізує свої бізнес-процеси, має широкий асортимент продукції власних торгових марок, працює з виробниками без посередників, впроваджує сучасні енергоощадні технології, володіє однією з найбільш розвинених у країні логістичних інфраструктур (є власні мультитемпературні складські центри європейського зразка, свій вантажний автопарк чисельністю понад 700 машин). Цьогоріч «АТБ» планує ввести в експлуатацію новий розподільний центр у Харківській області, а також почати будівництво ще одного надсучасного РЦ у Хмельницькій.

Серйозні зміни відбудуться й у диджитал-напрямку. До відкритого раніше першого в країні продуктового інтернет-магазину «АТБ» повного циклу в 2021-му додадуть запуск власного мобільного застосунка, який об’єднає всі вже працюючі диджитал-сервіси: «Скануй та купуй», «АТБ Pay», програму лояльності тощо.

Варто зазначити, що цінова політика «АТБ» залишається незмінною ось вже понад чверть століття та є відмітною ознакою магазинів цієї мережі, які вже давно оцінили мільйони громадян, у тому числі й мешканці Сумщини. Конкурентних переваг у «АТБ» багато: європейський рівень обслуговування, зручність лаконічних торгових залів, впровадження онлайн-сервісів, безперебійне постачання гарантовано свіжої продукції, можливість економити. Купувати товари в «АТБ» зручно та вигідно!

Основна соціальна місія компанії – безперебійно постачати широким верствам населення якісні продукти за доступними цінами. Крім цього, компанія відіграє важливу роль щодо розвитку місцевої інфраструктури та є найбільшим платником податків у галузі. Особливо актуально це стало після реформи децентралізації, коли значно більша частина зібраних податків залишається на місцях. Цими коштами розпоряджаються місцеві органи влади. Це означає, що сплачені лідером вітчизняного ритейлу податкові відрахування вже допомагають розвитку інфраструктури нашої Сумщини.

R