Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Патріотична молодь зі всієї Сумщини з’їхалася до Сум (Фото)

566

5 грудня 2019 року в Конгрес-Центрі Сумського державного університету відбувся обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!»

Організатори форуму: Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

До участі в форумі долучилося 120 учнів, вихованців закладів загальної середньої, професійної, позашкільної освіти, переможців районних (міських) етапів експедицій, конкурсів, походів, що проходили в межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».

Працюючи за завданнями проекту, учнівська молодь долучалася до вивчення історичної та культурної спадщини Сумщини, збору матеріалів про національні мистецькі традиції рідного краю, героїчні сторінки історії протистояння військовослужбовців ЗСУ на сході України, участі в презентаційних, конкурсних, благодійних заходах, зокрема в обласній конференції учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас», конкурсі дитячої творчості «Я люблю свій рідний край», експедиції «Сумщина в міфах і легендах», конкурсі туристсько-краєзнавчих походів «Перлини Сумщини – в намисто України», конкурсі дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне», мистецьких родоводів «Стежками роду», акції благочинності й милосердя «Патріотична хвиля». У закладах освіти організовано роботу 48 волонтерських загонів, налагоджено співпрацю з Сумським обласним центром служби крові, благодійними фондами, громадськими організаціями.

Результати своєї роботи учасники форуму презентували у творчих локаціях за еколого-натуралістичним, національно-родинним, декоративно-ужитковим, туристсько-краєзнавсчим напрямами.

В гості до учасників форуму завітали заступник військового комісара Сумського ОВК підполковник Євген Варламов та службовці групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сумського ОВК. Підполковник Євген Варламов подякував організаторам форуму за давню і тісну співпрацю з обласним військовим комісаріатом, а всі присутнім побажав і надалі гідно відстоювати свої погляди і жити з Україною в серці.

Ігор Скібчик
Фото автора