Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Очільника Сумської обласної “Свободи” переслідують невідомі та погрожують розправою

473

«2 лютого 2014 року до сумських свободівців надійшла інформація про те, що виконувача обов’язків голови Сумської обласної організації Владислава Ломова активно розшукують невідомі молодики. Окрім того, на адресу націоналіста йдуть погрози та залякування. Як відомо, подібні випадки мали місце і раніше, проте на разі ця ситуація активізувалася та загострилася.
Згідно з повідомленням від його брата, сьогодні невідомі молодики кримінальної зовнішности приїхали до Тростянця, де мешкає Владислав, та з його світлиною ходять поміж сусідів, по магазинах, людними місцям та питають про те, чи хтось бачив чоловіка. Також невідомі вже неодноразово приходили до оселі, де мешкають батьки Владислава, та питали про його місце перебування. На запитання, для чого їм потрібна ця інформація, шукачі нічого не відповідали. Достовірно відомо, що ці молодики пересуваються на автомобілях з київськими та харківськими номерними знаками. Також на адресу свободівця надходять телефонні погрози із обіцянкою вчинити розправу над ним.
Націоналіст переконаний, що подібні переслідування пов’язані з його безпосередньою активною політичною діяльністю. Також він зазначив, що до цих репресій можуть бути причетними голова Сумської облдержадміністрації Ігор Яговдик та секретар Сумської міської ради Олексій Мовчан.
“У разі мого зникнення або смерти можете вважати, що саме ці дві людини є причетними до цього. Активна діяльність свободівців у Сумській області на разі, вочевидь, стала для місцевих можновладців кісткою в горлі. Режим Януковича в агонії намагається знищити всіх. Але нехай не забувають: якщо вони знищать мене – на моє місце прийде инший і продовжить нашу боротьбу”, – зазначив в.о. голови Сумської обласної організації ВО “Свобода” Владислав Ломов», – повідомляє прес-служба Сумської обласної організації ВО “Свобода”